Cessna C-172N využívaná pro základní výcvik pilotů

Profesionální škola létání

Letecká škola FTO-025 Vám může nabídnout kompletní letecký servis. Výcvik jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušenější piloty, kteří se chtějí posunout dále ve své letecké kariéře. Jako držitele oprávnění FTO (Flying training organization) podléháme pravidelným auditů Úřadu pro civilní letectví a držíme vysoký standard výcviku. Poskytujeme jeden z nejkvalitnějších leteckých výcviků v celé české republice! U nás máte možnost získat obrovské zkušenosti za výhodné ceny. Létejte s námi, létejte bezpečně!

Instruktorský sbor se skládá z převážné části z profesionálních pilotů, kteří mají zkušenost z výcvikem na dopravní letouny a tyto zkušeností jsou připraveni vám předat během výcviku!

Pošlete nám dotaz

PÁR SLOV NA ÚVOD

M.Vinař

Pokud chcete opravdu umět řídit letadlo, stát se skutečným mistrem za kniplem, jste tu na správném místě. Náš tým velice zkušených instruktorů, kterým se létání stalo nejen koníčkem, ale i povoláním a dokonce posláním, je připraven Vám předat cenné zkušenosti a naučit Vás to.

Pokud ale potřebujete jen rychle získat pilotní průkaz nebo rychle nalétat hodiny pro splnění nějaké podmínky, pak vás asi zklameme…

Ing. Marek Vinař
vedoucí instruktor létání

Souhrnem: pokud chcete kvalitu, jste u nás na správném místě!

U nás platíte pouze za létání od startu do přistání, žádné blokové časy ani hobbsy!
Proč platit za pojíždění, když chcete létat?!

Výcvik létání probíhá na letounech typu Cessna F-150M, C-172N, C-172M, C-172RG a také na proslulých českých letounech značky Zlín Z-43, Z-142 a Z-526F. K výcviku IFR používáme simulátor dopravního letounu ATR 42/72. Výcvik na ultralehkých letounech provádíme na letadle Samba XXL. Pro žáky, kteří létají pravidelně nabízíme až 15% slevu!